מסך ירוק הכיסא, 56in/142cm נייד מסך ירוק כיסא נייד מצלמת אינטרנט, רקע של 4.65 מטרים רקע ירוק מסך נייד, Chroma Key ירוק עבור שיחות וידאו, זום, ירוק מסך רקע.
חדש

מסך ירוק הכיסא, 56in/142cm נייד מסך ירוק כיסא נייד מצלמת אינטרנט, רקע של 4.65 מטרים רקע ירוק מסך נייד, Chroma Key ירוק עבור

ILS 52.48

במלאי

➤גדול כיסוי : באופן מיוחד פעמים, אנחנו לעתים קרובות להשתתף במגוון ועידות וידאו בבית,איך להגן על הפרטיות שלנו היא הדאגה הגדולה ביותר שלנו.RGTBANWPN ירוק מסך רקע על וידאו יכול להגן על הפרטיות שלך. ➤ קל לתפעול מבוא מסך ירוק על הכיסא הם גמישים מאוד, אנו ממליצים על שימוש זה על כיסאות רגילים (כמה כיסאות מיוחדים צורות לא יכול להתאים).אפילו אם אתה מסתובב לעתים קרובות, מתקפל רקע לא תיפול. ➤קל לאחסן מבוא רקע מתקפל דק וקל, כאשר אתה צריך לאחסן אותו, לקפל את המסך הירוק לתוך מעגל קטן, לשים אותו בתוך שקית אחסון ומניחים אותו על כל הפינה של הקיר. ➤ישים סצנה : מסך ירוק הפך להיות הבחירה הטובה ביותר עבור Internet סלבריטאים אלו שאוהבים להפוך את קטעי וידאו.אבל משתמשי Mac, ואת אלה עם זווית רחבה מצלמות חייב להתקין ולהשתמש נוספים, תוכנת צד 3. ➤המוצר חומר : ירוק מוסלין רקע רקע מסך עשוי סיבי פוליאסטר עם פחמן פלדה הטבעת, אשר יש לו חזקה קמטים עמידות וגמישות.אנו מספקים 's מהיר ונוח שירותים לוגיסטיים כדי לספק את הסחורה במהירות!.

מאפיינים מוצהרים

מוצרים קשורים