מקסימוס לנסות להקפיץ PRO | התעמלות טרמפולינה למבוגרים עם ידית בר | קיפול הטרמפולינה עם פנצ ' ר או עיקול על אדיר סיבולת כוח & טון | כולל תקליטורי Dvd כושר, רצים & משקל אובדן.
חדש

מקסימוס לנסות להקפיץ PRO | התעמלות טרמפולינה למבוגרים עם ידית בר | קיפול הטרמפולינה עם פנצ ' ר או עיקול על אדיר סיבולת כוח

ILS 254.25

במלאי

✅ מרגיש בכושר : הצביעו הכי טוב למבוגרים כושר טרמפולינה.להגביר את המהירות, הזריזות והקואורדינציה שלנו עם הטרמפולינה, בשימוש על ידי ספורטאים העליון ורצים מי רוצה להשיג יתרון על יריביהם!השתמש מבריק £ 1 משוקלל כפפות כלול עם החבילה כדי להוסיף התנגדות על הגדלת הכוח ואת כוח כדי לצבור עוד מהירות בעת ריצה. ✅ לנוע מהר יותר : הטוב ביותר אימון בעצימות גבוהות מרווח הטרמפולינה.התרגיל שלנו טרמפולינה כולל מיוחד שיפוע הערכה על אימונים אירוביים (הטרמפולינה גם עובד קבוע שטוח מיקום אופקי).עיצוב מתקפל עם מנגנון קפיצי רגליים מתקפלות לוקח שניות כדי להגדיר. 40 ס " מ קוטר. 32 גדולים מעיינות לעשות את זה ממש חזק, נמוך מאוד השפעה, אז זה מאוד נחמד על המפרקים.משקל מרבי : 330 ק " ג.אחריות מלאה וחלקי חילוף שירות זמין. ✅ לדחוף חזק יותר : את מדהימה יתרונות הבריאות מן REBOUNDING כוללים הגדלה של הלב וכלי הדם, כושר אירובי, חיזוק המפרקים, השרירים, שריפת שומן, 100 קלוריות, הידוק העור, ניקוז לימפטי detoxifying הגוף. ✅ להגיע לגוף רזה יותר ולא גרס עם האולטימטיבי שלנו הביתה כושר חבילה : כולל 3 חודשים חינם באינטרנט אימון חברות.זרם מבחר של העולם הטוב ביותר של ריבאונד אימונים 24/7. החבילה מגיע עם אנרגיה גבוהה HIIT ריבאונד אוסף DVD עם 3 אינטנסיבי אימונים אירוביים פלוס בונוס העליה תוכנית כושר האולטימטיבי אתגר זה מקבל תוצאות מצוינות!. ✅ הטרמפולינה כבר התאספו - שלא כמו אחרים בחו " ל. חברות - אנו מציעים מהירה שירות לקוחות תגובות - לקנות עכשיו ולשנות את דרכך להיראות ולהרגיש ????. ✅ מדריך רכישת הטרמפולינה - תמיד לבדוק איפה המוכר הוא ממוקם - לחץ על המוכרים שם תחת אורנג 'קנה עכשיו' תג - אם הם בחו " ל. מה הסיכוי שאתה תהיה מסוגל לקבל את כל שירות הלקוחות?בדוק תמיד יש להם בריטניה מספר שירות לקוחות?הם מספקים חלקי חילוף?אם המוצר הוא מתחת 100 ליש " ט, רוב הסיכויים שזה זול צעצוע או העתקה של מותג ידוע.שלנו מקסימוס ריבאונד הטכניקה מתמקדת מבוקר כלפי מטה דחוף, שלא כמו על הטרמפולינה שבו המטרה היא לקפוץ גבוה ואיטי.הנחיתה הראשונה דרך הביצים של הרגליים להישאר קרובים קופץ האזור.כל הזמן עובדים נגד כוח המשיכה, שולח שלך לשרוף קלוריות דרך הגג!ריבאונד זה הדרך נותן לך מדהים להרגיש טוב שחרור האנדורפינים.ריבאונד יצא כמעט 50 שנה לפני המחקר, rebounding הוכיח את יתרונות בריאותיים רבים, ביניהם : .

מאפיינים מוצהרים

מוצרים קשורים