חשמלי מחדד הכבדות מחדד עבור מס ' 2/עפרונות צבעוניים, Auto stop לזהות i/O חידוד, תעשייה מחדד w/חזק סליל להב, בית הספר הטוב ביותר/משרד/בית המחדד.
חדש

חשמלי מחדד הכבדות מחדד עבור מס ' 2/עפרונות צבעוניים, Auto stop לזהות i/O חידוד, תעשייה מחדד w/חזק סליל להב, בית הספר הטוב

ILS 28.57

במלאי

????️【אוטומטי בטוח חידוד】- חשמלי מחדד להתחיל לעבוד, כאשר לחיצה על העיפרון יהיה אוטומטי להפסיק לעבוד על נקודה מושלמת או לשחרר את הלחץ על העיפרון.מתאים ל-6-8 מ "מ קוטר #2 עפרונות, עפרונות צבעוניים, עפרונות פחם, וכו'. ????️【מהר חידוד & חיסכון בזמן】- חשמלי מחדד עם איכות פרמיה להבי שזה מספיק טוב כדי לייצר היטב חידד נקודה.רק 5 שניות כדי לחדד, נותן לך מדהים לגלח ניסיון.תוכנן במיוחד עבור ילדים, תלמידים, מורים, אמנים, מהנדסים, מעצבים תעשייתיים, וכו'. ????️【בטוח & אפקטיבי ציוד משרדי】- את הגודל הנכון הופך את המשרד הביתי מחדד אמיתי לחיסכון כלי.חידד עט כניסה בקוטר של 8 מ " מ יכול למנוע אצבעות של ילדים מלהיכנס, כדי לא לגרום לפציעה.נייד ויעיל ציוד משרדי. ????️【יציב אספקת חשמל】- את המחדד יכול להיות מופעל על ידי 9 V1.2 A מתאם חשמל, אשר הוא נוח לשימוש על שולחן העבודה בבית או במשרד.

מאפיינים מוצהרים

מוצרים קשורים