ג ' ייד עלים אורגני טקסי כיתה משחק אבקת תה ירוק - יפני אותנטי מקור - בריסטה Edition עבור קפה איכותי ותה קפה הפוך (1.06 גרם)
חדש

ג ' ייד עלים אורגני טקסי כיתה משחק אבקת תה ירוק - יפני אותנטי מקור - בריסטה Edition עבור קפה איכותי ותה קפה הפוך (1.06 גרם)

ILS 19.48

במלאי

100% משרד החקלאות מוסמך אורגני משחק אבקת תה ירוק טהור - צל-גדל עלי תה ירוק - גדל ללא חומרי הדברה או מזיקים ודשנים.יפני אותנטי מקור - פחות מ-1% של שדות תה ביפן הם אורגניים קפדנית שיטות חקלאות.אנחנו המקור ישירות משפחת השותף חוות Uji ו-japan. kgm, יפן.שתוכנן במיוחד עבור יוצאי דופן לאטה ו קר משחק.בריא מזון בריאות - משחק עשיר בחומרים נוגדי חמצון, מסייע להגביר את חילוף החומרים, מקור מצוין של אנרגיה טבעית ובהירות מנטלית.אוהב את זה או את הכסף שלך בחזרה - אם אתה לא 100% מרוצה עם הרכישה שלך שלנו משחק מכל סיבה שהיא, פשוט שלח לנו דוא " ל ואנו נחזיר לכם את ההזמנה באופן מלא, בלי שאלות. 1/2 עד 1 כפית משחק אבקה (תלוי כמה חזק אתה רוצה את זה). 1/4 כוס מים חמים. 1 כוס חלב מחומם (רגיל או צמח מבוסס שניהם עובדים נהדר).סוכר או דבש לפי הטעם (בערך 2-3 כפיות כדי להתאים סטארבקס מתיקות).לחמם את המים בדיוק מתחת להרתיח (170°F הוא אידיאלי).בנפרד, מחממים את החלב רק תחת לרתיחה.להקציף משחק אבקה עם מים חמים עד מומס (אנו ממליצים להשתמש במבוק להקציף או חשמלי ינטור).מוסיפים את סוכר או דבש על משחק התערובת.קצף החלב ואז להוסיף את משחק התערובת.לחלופין מפזרים קורטוב של משחק על גבי המצגת וליהנות!.מתובלת הקציר הראשון תה עלים נבחרו על הברמן שלנו מהדורה משחק בעבודת במיוחד עבור יוצאי דופן לאטה וגורמה מתכונים.כיתה זו היא המועדפת על ידי בריסטות ו שפים מומחים.מרכיבים : . 1/2 עד 1 כפית משחק אבקה (תלוי כמה חזק אתה רוצה את זה)1/4 כוס חם water1 כוס חלב מחומם (רגיל או צמח מבוסס שניהם עובדים נהדר)סוכר או דבש לפי הטעם (בערך 2-3 כפיות כדי להתאים סטארבקס מתיקות).הכנה : .לחמם את המים בדיוק מתחת להרתיח (170°F הוא אידיאלי).בנפרד, מחממים את החלב רק תחת לרתיחה.להקציף משחק אבקה עם מים חמים עד מומס (אנו ממליצים להשתמש במבוק להקציף או חשמלי ינטור).מוסיפים את סוכר או דבש על משחק התערובת.קצף החלב ואז להוסיף את משחק התערובת.לחלופין מפזרים קורטוב של משחק על גבי המצגת וליהנות!.

מאפיינים מוצהרים

מוצרים קשורים