ידידותי לסביבה נצנצים עבים נצנצים על פסטיבלים. מתכלה גוף נצנצים שיער, נצנצים, מסמר נצנצים, פנים צללית נצנצים, רייב אביזרים, הולוגרפית איפור נצנצים (זהב כחול)
חדש

ידידותי לסביבה נצנצים עבים נצנצים על פסטיבלים. מתכלה גוף נצנצים שיער, נצנצים, מסמר נצנצים, פנים צללית נצנצים, רייב אביזרים,

ILS 25.80

במלאי

Electrik מתכלה נצנצים הוא גוף טבעי נצנצים!שלנו מותניים נצנצים סטים יד מעורב קליפורניה, כוללים מספר גדלים של קוסמטיקה נצנצים זני צמחים לא פלסטיק!.כל גליטר הולוגרפי הבקבוקון יש מעל 5 גרם של פסטיבל נצנצים, או על 2 עשרות שימושים!שלנו מתכלה נצנצים סטים גליטר הולוגרפי תערובות גרם מסמר נצנצים, שיער, נצנצים גוף נצנצים.הגוף שלנו נצנצים הוא שמקורו אקליפטוס העץ בניגוד פלסטיק כמו אחרים מותניים נצנצים או רופף נצנצים.זה גורם שלנו מתכלה נצנצים 30-40% יותר רך על העור שלך יותר משאר הפנים נצנצים.עם כל מכירה של שלנו מותניים נצנצים לתרום חלק מההכנסות של האוקיינוס מאמצי השימור מה שהופך את הפסטיבל הזה נצנצים התוספת המושלמת למסיבה שלך אבזרים או פסטיבל אביזרים.אנטימון חינם!לא נוסה על בעלי חיים ועל האריזה שלנו עשויים מנייר ממוחזר.טבעוני בחינם!הולוגרפית נצנצים שיער, נצנצים, מסמר נצנצים, להתמודד עם נצנצים.Electrik נצנצים הוא גוף טבעי נצנצים!שלנו מותניים נצנצים סטים יד מעורב קליפורניה, כוללים מספר גדלים של קוסמטיקה נצנצים זני צמחים לא פלסטיק!.כל גליטר הולוגרפי הבקבוקון יש מעל 5 גרם של פסטיבל נצנצים, או על 2 עשרות שימושים!שלנו נצנצים סטים גליטר הולוגרפי תערובות גרם מסמר נצנצים, שיער, נצנצים גוף נצנצים.הגוף שלנו נצנצים הוא שמקורו אקליפטוס העץ בניגוד פלסטיק כמו אחרים מותניים נצנצים או רופף נצנצים.זה גורם שלנו נצנצים 30-40% יותר רך על העור שלך יותר משאר הפנים נצנצים.עם כל מכירה של שלנו מותניים נצנצים לתרום חלק מההכנסות של האוקיינוס מאמצי השימור מה שהופך את הפסטיבל הזה נצנצים התוספת המושלמת למסיבה שלך אבזרים או פסטיבל אביזרים.אנטימון חינם!צער בעלי-חיים בחינם, האריזה שלנו עשוי שימוש חוזר בנייר.טבעוני בחינם!הולוגרפית נצנצים שיער, נצנצים, מסמר נצנצים, להתמודד עם נצנצים.שלנו נצנצים מחליף את סרט פוליאסטר בשימוש מסורתי קוסמטיים נצנצים עם צורה מאוד מיוחדת של תאית המופק מעץ קשה, בעיקר אקליפטוס שמקורה באחריות הצליח מטעים.ישנם שני מפתח מטרות אקולוגיות אנחנו נוסעים להשיג עם כל הנצנצים. 1. הסרת פלסטיק; אז זה כבר לא microplastic. 2. מתמוסס בסביבה הטבעית; אז זה לא משאיר לכלוך. 3. הרבה יותר רך על העור שלך : ).

מאפיינים מוצהרים

מוצרים קשורים